ФІЛЬМ-ЕСЕ ПРО ВИДАТНОГО УКРАЇНСЬКОГО ХУДОЖНИКА-АВАНГАРДИСТА

29 травня о 17:00 відбудеться львівська прем’єра документального фільму-есе про видатного українського художника-авангардиста «Конструктор Василь Єрмилов». Показ відбудеться за участі режисерки фільму Оксани Коклонської.

Цей фільм – нариси до портрету українського художника-конструктивіста Василя Дмитровича Єрмилова, що творив в 20‑х роках XX сторiччя. Знайомство з особистістю, з людиною епохи змін, яка жила в країні тоталітарного режиму і в умовах смутного часу переслідувалася за космополітизм, але насамперед – з художником, який був новатором у мистецтві. Василь Єрмилов створив візуальний образ свого часу, поєднуючи національні та революційні мотиви.

Фільм розповідає не тільки історію творчості художника, а й цілу історію його життя. Єрмилов служив в армії, воював, був ув’язнений, писав маніфести, будував, вчився та навчав, кохав, сподівався, відстоював себе, шукав, творив.

Автори фільму – харків’янки, кураторка Оксана Коклонська та художниця Василіса Незабаром. «Конструктор Василь Єрмилов» став їхнім дебютним повнометражним документальним фільмом.

Прем’єра стрічки відбулась у березнi 2014 р. у Харкові, і присвячена 120‑річчю В.  Д.  Єрмилова.
Спеціально для львівської прем’єри у Львів завітає режисерка Оксана Коклонська. Після показу вона розповість про фільм та відповість на запитання глядацтва.

Вхід вільний

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s