29 травня о 17:00 відбудеться львівська прем’єра документального фільму-есе про видатного українського художника-авангардиста «Конструктор Василь Єрмилов». Показ відбудеться за участі режисерки фільму Оксани Коклонської.

Цей фільм – нариси до портрету українського художника-конструктивіста Василя Дмитровича Єрмилова, що творив в 20‑х роках XX сторiччя. Знайомство з особистістю, з людиною епохи змін, яка жила в країні тоталітарного режиму і в умовах смутного часу переслідувалася за космополітизм, але насамперед – з художником, який був новатором у мистецтві. Василь Єрмилов створив візуальний образ свого часу, поєднуючи національні та революційні мотиви.

Фільм розповідає не тільки історію творчості художника, а й цілу історію його життя. Єрмилов служив в армії, воював, був ув’язнений, писав маніфести, будував, вчився та навчав, кохав, сподівався, відстоював себе, шукав, творив.

Автори фільму – харків’янки, кураторка Оксана Коклонська та художниця Василіса Незабаром. «Конструктор Василь Єрмилов» став їхнім дебютним повнометражним документальним фільмом.

Прем’єра стрічки відбулась у березнi 2014 р. у Харкові, і присвячена 120‑річчю В.  Д.  Єрмилова.
Спеціально для львівської прем’єри у Львів завітає режисерка Оксана Коклонська. Після показу вона розповість про фільм та відповість на запитання глядацтва.

Вхід вільний