БІЄНАЛЕ ДОВІРИ

У середу, 3 жовтня о 12:00 журналістів та усіх зацікавлених запрошують відвідати авторську екскурсію Влодка Кауфмана його найновішим проектом «NIMB біометрія» у Музеї Пінзеля, що відкриває арт-програму Бієнале довіри у Львові. 
Одразу опісля, о 12:30 год., журналістам презентують детальну програму Бієнале, яке вперше відбуватиметься у Львові 19-21 жовтня. Програму презентуватимуть кураторка академічної частини Ірина Старовойт, програмна директорка Бієнале довіри Євгенія Нестерович, співкуратор мистецької частини Маркіян Іващишин та один з ініціаторів Марк Зархін. Презентація програми відбудеться у нижньому залі ресторану-пивоварні «Кумпель» (пл. Митна / вул. Винниченка, 6).

Бієнале довіри – спільна ініціатива підприємців, митців, науковців та активістів задля відновлення довіри як соціальної звички. Програму подій укладали з думкою про цілісний досвід гостей Бієнале довіри та різноманіття підходів до розкриття теми – запросили і антропологів, і нейрофізіологів, і філософів, і художників, і економістів. У серії круглих столів, розмов та майстер-класів практики з різних сфер діяльності поділяться своїм досвідом відбудови довіри, а мистецька програма надасть метафоричного виміру такій непростій темі.
На прес-конференції автори програми розкажуть детально, чого чекати до, під час та після Бієнале довіри, чому було обрано саме такий формат для втілення цього проекту, і яких наслідків варто сподіватися одразу, а яких можна досягнути тільки через роки. Запрошуємо журналістів та загалом усіх зацікавлених дізнатися більше про Бієнале довіри, і скористатися унікальною нагодою авторської екскурсії від самого Влодка Кауфмана.

Реєстрація на екскурсію та прес-конференцію

(097) 917 10 93
info@biennaleoftrust.org
biennaleoftrust.org

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s